Zážitky na celý život za dostupné ceny

 

Kvalitně strávený volný čas se vyplatí vám i dětem

Účastníci našich akcí se stávají členy klubu Mladí dobrodruzi. Členské příspěvky nevybíráme, přesto bez vaší finanční podpory nemůžeme dělat to, co děláme; shledáváte-li naši činnost smysluplnou, budeme rádi, když naši práci oceníte.

 

Jaké jsou náklady na naše dobrodružství?

Veškeré náklady na našich výletech si platí každý mladý dobrodruh sám, spolek od svých členů nevybírá peníze na tento účel. Prosíme maminky a tatínky, aby nám nepředávali na srazu peníze, zároveň tak děti učíme základům finační gramotnosti.

Jednodenní výlety

Při jednodenním výletě se svačinou z domova většinou utratíme 50 až 200 korun za dopravu a nejrůznější vstupné, v ceně jsou i profesionální průvodcovské služby.

Vícedenní expedice

Když jedeme na vícedenní expedici, jedna noc nás přijde na 100 až 200 Kč, a to nejen včetně ubytování a jídla, ale v ceně je zahrnuta i doprava a profesionální průvodcovské služby.

Lesní kurzy pro předškoláky

Malí dobrodruzi od 4 do 6 let utratí za půldenní kurz poznávání přírody 150 Kč, včetně dopravy, výtvarných potřeb a průvodcovských služeb.

Naše ceny jsou férové. Žádné další poplatky zkrátka nehledejte.

 

Oceňte zážitky a radost vašich dětí

Pokud jsou vám naše aktivity sympatické a jste nadšení z akcí, které připravujeme pro vaše děti, můžete činnost klubu Mladí dobrodruzi podpořit i finančním darem. Nejvíce nám pomůžete pravidelnými měsíčními příspěvky (i nízkými). Potvrzení o přijetí daru pro daňové účely vám rádi vystavíme. Příspěvky využíváme na zaplacení nejrůznějších nutných nákladů, jako je pronájem klubovny, materiál nebo průvodcovské služby.

Děkujeme za podporu!

Účet naší organizace: 1033128988/6100

*Před odesláním je nutné vyplnit tento formulář