Provázíme mladé dobrodruhy na cestách za poznáním

 

 

 

 

 

Nabízíme dětem zážitky a příležitost
k osobnímu rozvoji

Naše dobrodružná parta cestuje po celé České republice. Cíle jednodenních i vícedenních výletů plánujeme podle zájmu dětí a tak, aby nebyly příliš finančně náročné. V klubu Mladí dobrodruzi se děti učí žít v kolektivu a konstruktivně řešit sociální situace.  Uplatňujeme respektující přístup a efektivní nenásilnou komunikaci.

 

Mladé dobrodruhy učíme základním
cestovatelským dovednostem

Při cestování, získáváme praktické dovednosti: jak číst v jízdních řádech a hledat spoje nebo jak se orientovat podle mapy, ať už jsme ve městě či v lese. Učíme se i tábornickým dovednostem, jak se ochránit před deštěm a proti prochladnutí, jak postavit stan, jak rozdělat oheň a uvařit si jídlo.

 

Jak to funguje?

Na výlet či na expedici (průzkumnou výpravu do neprobádaných končin světa) vyrážíme o víkendech nebo v expedičních termínech podle domluvy.

Informujeme zájemce vždy, když bude možnost vyrazit za dobrodružstvím. Chcete-li se přihlásit k odběru pozvánek na skupinové výlety, napište nám na e-mail: info@mladidobrodruzi.cz ve tvaru „Chceme dostávat pozvánky na výpravy pro mladé dobrodruhy: Eliška, má 8 roků, Adam má 9 let,“ nebo vyplňte níže uvedený dotazník.

 

Přihlaste se k odběru pozvánek

 

Když jedeme na výlet, mladí dobrodruzi se scházejí na hlavním vlakovém nádraží nebo v Novém Lískovci - zastávka Koniklecová, odkud vyrážíme na výlety po celé České republice. Je možné zvolit i jiné místo pro sraz, záleží na přihlášených účastnících.

Kurzy a další činnost probíhá v Novém Lískovci. Pokud je pěkně, trávíme většinu času venku a v pohybu.

 

Kdo bude průvodcem na výletech
pro mladé dobrodruhy?

Naši průvodci se dlouhodobě specializují na děti podle věku a druhu akce, mohou tak nejlépe zabezpečit nabízenou činnost.  V kalndáři akcí u každé pozvánky naleznete jméno průvodce. Jednodenní i více denní výlety nejčasteji pořádá Petr, Karel a Šárka.

 

Kontakt